Svetainės modernizacija ir tinklapio dizaino bei funkcijų  atnaujinimas – tai darbai skirti tinklapio funkcionalumo ir išvaizdos tobulinimui.Jūsų svetainę atnaujinsime, kad ji veiktų efektyviau, atrodytų moderniau ir turėtų visas reikalingas funkcijas atitinkančias visas šiuolaikines tendencijas. Tai pagerins Jūsų įvaizdį ir suteiks įmonei išskirtinumo bei patikimumo.

Kokiais atvejais reikalinga svetainės modernizacija?

 • Svetainė netvarkinga ir/ar ja nepatogu naudotis lankytojams.
 • Moralinis tinklapio senėjimas.
 • Pilnas ar dalinis įmonės veiklos pobūdžio pasikeitimas.
 • Įmonės marketingo strategijos pokytis.
 • Firminio stiliaus pasikeitimas (prekės ženklo atnaujinimas).
 • Neatitikimas tarp norimos ir faktinės tinklapio duodamos naudos.
 • Noras įgyvendinti papildomas funkcijas.
 • Žemas lankytojų tapimo klientais lygis.

Internetinės svetainės modernizavimas

Įmonių Internetinės svetainės modernizavimas leidžia pasiekti, kad Jūsų internetinė svetainė pilnai atitiktų verslo tikslus ir užduotis, padidinti lankytojų lojalumą, padidinti potencialių klientų kreipimosi į įmonę skaičių, PARDUOTI DAUGIAU! Turime gana didelę patirtį internetinio marketingo srityje ir galime efektyviai modernizuoti Jūsų esamą internetinę svetainę pagal visas šiuolaikines technologijas be kurių svetainė nepatenkina Jūsų lūkesčių.

Kiekvienai internetinei svetainei sudarome individualų modernizavimo planą atsižvelgiant į į Jūsų poreikius.

Internetinės parduotuvės atnaujinimas

Internetinės parduotuvės modernizavimas yra puikus sprendimas Jūsų įmonės pajamų didinimui. Patogi ir funkcionali internetinė parduotuvė su tikslingai suplanuotu turiniu, bei dizaino elementais dar labiau skatins lankytoją pirkti būtent Jūsų elektroninėje parduotuvėje. Atsinaujinusi internetinė parduotuvė didina klientų skaičių, bei skatina pirkti lankytoją gerokai dažniau nei iki šiol. Jūsų klientams elektroninėje parduotuvėje svarbi ne tik prekių kaina ir kokybė, begalo svarbu, kad parduotuvės dizainas būtų tvarkingas ir patogus naudotis.

Internetinė parduotuvės modernizavimui atliekame:

 • Internetinės parduotuvės naudingumo lygio gerinimo darbai.
 • Naujų papildomų funkcijų įgyvendinimas – skaičiuoklė, prekių parinkimo formos, mokėjimo sistemų įdiegimas, susiejimas su buhalterine programa t. t..
 • Turinio optimizavimas – prekių tekstų rašymas, iliustracijų, vaizdo įrašų, nuotraukų papildymas.
 • Internetinės parduotuvės dizaino atnaujinimas – jau turimo tobulinimas arba naujo kūrimas.
 • Perėjimas prie kitos, patogesnės ir funkcionalesnės, turinio valdymo sistemos (TVS).
 • Kiti darbai, kurie nustatomi individualiai ir priklauso nuo projekto tikslų ir uždavinių.

Maksimalaus modernizacijos efekto pasiekimui mes rekomenduojame klientams užsakyti tinklapio naudingumo analizę prieš darbų pradžią. Ši analizė padės nustatyti esminius trūkumus. Remdamiesi audito rezultatais, mes paruošiame techninę užduotį, skirtą pagerinti svetainės kokybės  charakteristikas. Taip pat prognozuojame rezultatą, kuris bus pasiektas.

Modernizavimo atlikimo terminai ir kaina nustatomi individualiai. Jie priklauso nuo planuojamų darbų apimties ir sudėtingumo.

Remarketingas – tai būdas pakartotinai pritraukti potencialius klientus (interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės lankytojus), kurie paliko svetainę, neatlikę joje jokių veiksmų. Šiuo būdu galima susigražinti net iki 50% internetinės svetainės lankytojų!

Remarketingas vykdomas Google AdWords ir Google AdSence sistemų pagalba.  Veikimo principas grindžiamas banerinės reklamos rodymu tikslinei auditorijai t.y.prieš ta buvusiams Jūsų svetainės lankytojams, tokiu būdu jūsų reklama bus matoma milijonuose interneto svetainių kuriose lankysis būtent Jūsų klientai ir toku būdu skatins gryžti atgal ir nusipirkti Jūsų siūlomą prekę, paslaugą ar atlikti tam tikrą veiksmą.

 

 

Jei Jūs dar dvejojate ir nežinote kuris reklamos kanalas efektyviausias Jūsų verslui, visada galite klausti mūsų, stengsimės patarti kuo išsamiau.

Remarketingo privalumai:

 • Grąžinami prarasti lankytojai.
 • Pasiekiami labiausia suinteresuoti pirkti klientai
 • Pasiekiami potencialūs klientai.
 • Didina prekės, svetainės ir prekės ženklo patikimumą.
 • Didina prekės ženklo, prekių ir/ar paslaugų žinomumą.

Sveiki, malonu, kad apsilankėte būtent čia todėl leiskite prisistatyti.

Esu Andrius Jakimavičius. Atstovauju įmonę VRV.LT ir turėdamas ne vienerių metų patirtį, teikiu konsultacijas internetinio marketingo klausimais. Internetinė reklama, labai svarbios sritys kiekvienai įmonei, o tinkamai priimti sprendimai padeda parduoti dar daugiau prekių ar paslaugų Jūsų potencialiems klientams. Galiu pasiūlyti tiek trumpalaikes (vieno susitikimo), tiek ilgalaikes (kelių susitikimų) konsultacijas ar kitas marketingo paslaugas.

Konsultacijų metu visada siekiu išklausyti bei suprasti klientą, išsiaiškinti, kokie yra poreikiai ir kokie klausimai aktualiausi, kokia kliento įmonės vizija bei misija ir kokius uždavinius būtina įvykdyti. Man svarbu ne tik perteikti profesionalias žinias, tačiau pateikti informaciją taip, jog net tiems žmonėms, kurie yra naujokai šiose srityse, nekiltų jokių neaiškumų. Juk tik turėdami aiškias bei tikslias teorines žinias bei gaires, ką reikia daryti, žinosite, kuria kryptimi eiti toliau.

Tai, kokia informacija bus pateikiama konsultacijos metu, priklausys nuo Jūsų. Kadangi mano tikslas yra suteikti teorinių žinių apie internetinę reklamą ir jos plėtojimo būdą bei padėti jums pasiekti konkrečių rezultatų šios srityse, konsultacijų turinys gali būti labai įvairus: pradedant teorinių žinių suteikimu ir užbaigiant veiksmų plano, kurio dėka jūs pasieksite konkrečių rezultatų.

Dar prieš susitikdamas su klientu konsultacijai, siekiu sužinoti, kokie klausimai yra svarbiausi klientui ir kokia informacijaaktualiausia, todėl jau pirmajam susitikimui esu paruošęs ne tik teorinių žinių paketą, bet ir puikių pasiūlymų, kurie tinka konkrečiai Jūsų situacijai.

Dėl konsultacijų laiko bei papildomos informacijos kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais.

Mano turimos žinios bei įgūdžiai puikiai pasitarnaus Jūsų verslo sėkmei bei padės pasiekti pačių geriausių rezultatų !

Be abejonės reklama facebook tinkle yra labia efektyvi. Savo įmonę šiame socialiniame tinklapyje galite reklamuoti ir susikurdami savo įmonės puslapį, kurį aplankyti galėtumėte pakviesti įvairiausius Facebook vartotojus. Toks puslapis galėtų būti tarsi jūsų įmonės internetinės svetainės replika, kuriame nuolat keltumėte įrašus apie naują produkciją, akcijas ir specialius pasiūlymus, todėl toks puslapis galėtų tapti itin efektyviu klientų informavimo būdu, o, svarbiausia, nemokamu.  Tačiau kad šis puslapis būtų efektyvus (nesvarbu ar tai vienintelis Jūsų įmonės tinklalapis ar tai reklama motyvuojanti pereiti į internetinę svetainę ar el parduotuvę), jį pirmiausia reikės padaryti populiariu, o tam gali prireikti VRV.LT marketingo specialistų pagalbos, jei nuspręsite pasinaudoti mūsų paslaugomis ir konsultacijomis galėsite būti tikri, jog Jūsų Facebookpuslapis neliks nepastebėtas ir , kad pasirinkote tinkamą reklamos variantą, nes šiais laikais internetinė reklama yra pati efektyviausia ir dažniausiai pastebima iš visų kitų reklamos būdų.

Reklaminė kampanija Facebook tinkle –  tai galimybė pritraukti tikslinius lankytojus į savo internetinę svetainę  ar elektroninę parduotuvę, bei padidintį pardavimų apimtį. Reklama Facebook socialiniame tinkle išsiskiria lanksčiais tikslinės auditorijos nustatymo kriterijais pagal lytį, amžių, gyvenimo vietą ir jūsų potencialių klientų interesus.

Pradėsime nuo:

 • Įmonės paskyros soc. tinkluose (Facebook, Google+) sukūrimas ir informacijos jame pateikimas
 • Nuolatinis informacijos atnaujinimas
 • Originalių pranešimų idėjų generavimas ir atitinkamos medžiagos parinkimas
 • Reklaminių kampanijų kūrimas bei įgyvendinimas socialiniuose tinkluose
 • Individualaus dizaino įkeliamos medžiagos maketavimas
 • Konkurentų soc. Tinklų analyze
 • Tikslinės auditorijos nustatymas

Ką gausite rezultate

 • Nuolat augantį Jūsų įmonės internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės lankytojų srautą.
 • Prekės ar paslaugos susidomėjimo ir patikimumo augimą, pardavimų didėjimą.
 • Įmonės teigiamo įvaizdžio formavimą;
 • Jūsų Facebook puslapis turės daugiau Facebook patinka paspaudimų ir informaciją kuria dalinsitės pastebės daugiau potencialių klientų.
 • Greitą grįžtamąjį ryšį su Jūsų tiksline auditorija, pasieksite „iš lupų į lupas“ efektą.
 • Tiesiog susisisiekite su mumis ir jau šiandien aptarsime jūsų sėkmingą reklaminę kampaniją facebook socialiniame tinkle.

Jūsų verslo svetainė ar  elektroninė parduotuvė yra puikus reklamos kanalas kuris leidžia pasiekti potencialius klientus itin greitai, bet jei svetainė neatlika savo pagrindinės funkcijos-neparduoda Jūsų prekių ar paslaugų, pats laikas pagalvoti apie svetainės audito paslaugą. Taigi aptarkime kaip padidinti Jūsų pardavimus.

Kiekvienam verslininkui  anksčiau ar vėliau kyla klausimas:

 • Ar jo svetainė ar elektroninė parduotuvė iš tikrųjų veikia efektyviai?
 • Ar ji galėtų atnešti dar daugiau klientų ir kaip to pasiekti?
 • Ar internetinės reklamos sąnaudos yra proporcingos naudai, kurią atneša įmonės svetainė?

Gauti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus Jums padės svetainės ar elektroninės parduotuvės auditas.

Siūlome Jums konsultavimo paslaugas, kurios suteiks galimybę įvertinti Jūsų tinklapio efektyvumą ir pasirinkti optimalią vystymo strategiją iš mūsų pasiūlytų variantų ar sukurto efektyvaus internetinio marketingo plano.

Svetainės analizė ir auditas

Tinklapio auditas leidžia nustatyti esamą tinklapio būseną, įmonės vietą rinkoje, jos padėtį tarp pagrindinių konkurentų. Be audito neapsieisite, jeigu planuojate pristatyti rinkai naujas prekes,paslaugas ar sustiprinti jau turimas pozicijas.

Audito rezultate bus paruoštas išsamus svetainės vystymo rekomendacijų sąrašas ir sukurta optimali svetainės populiarinimo internete strategija.

Analitinio tyrimo rušys

Paieškos sistemos auditas

Nustato, ar Jūsų svetainė atitinka paieškos sistemų reikalavimus. Paieškos optimizavimo nustatytų trūkumų šalinimas gali iškelti Jūsų internetinę svetainę ar el parduotuvę į lyderiaujančias paieškos rezultatų pozicijas, padidinti lankytojų skaičių ir pasiekti maksimalų pardavimų lygį.

Techninis svetainės auditas

Yra skirtas svetainės dabartinės būsenos diagnostikai. Remiantis tyrimo rezultatais, yra pateikiama išsami visų svetainėje aptiktų techninių klaidų apžvalga ir pateikiamos rekomendacijos jų šalinimui.

Svetainės naudingumo auditas

Jūsų svetainės patogumo lygio lankytojų atžvilgiu tyrimas. Svetainės naudingumo analizės rezultate Jūs gausite išsamų jos dabartinės būsenos vertinimą. Taip pat gausite rekomendacijų, kaip pagerinti tinklapio sąveiką su vartotojais ir pagerinti pardavimų konversijos lygį. Aptikus trūkumus, kurie neleidžia internetiniam projektui gauti maksimalios naudos, mes padėsime juos pašalinti. Tuo būdu pagerinsime Jūsų reklamos ir tinklapio konversiją.

Tikslinės auditorijos tyrimas

Internetinės svetainės vystymo strategija nustatoma pagal jos tikslinės auditorijos ypatumus. Auditorijos tyrimo kokybė prieš paleidžiant internetinį projektą nulemia jo sėkmę ateityje. Nuodugnus Jūsų tikslinio vartotojo aprašymas leis išvengti klaidų vystant svetainę ar elektoninę parduotuvę, taip pat atsiras galimybė panaudoti efektyviausius komunikacijos kanalus ir teisingai paskirstyti reklamos biudžetą.